FA kup

Liverpool u ponovljenoj utakmici izborio četvrto kolo kupa

Nogometaši Liverpoola izborili su plasman u četvrto kolo FA kupa nakon što su u ponovljenom susretu 3. kola na gostovanju pobijedili Wolverhampton sa 1-0.
Sport / Nogomet | 17. 01. 2023. u 23:16 Bljesak.info

U prvom susretu ovih dviju momčadi, igranom 7. siječnja na Anfieldu, bilo je 2-2.

Ovoga puta "Redsi" su slavili sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Harvey Elliott u 13. minuti na asistenciju Thiaga Alcantare.

Liverpoolu sada slijedi gostovanje kod Brighton & Hove Albion 28. siječnja u susretu 16-ine finala.

Četvrto kolo dohvatio je i West Bromwich Albion, koji je pobijedio petoligaša Chesterfield sa 4-0 nakon što je prvi susret završio 3-3. Strijelci su bili Jon Swift (23), Tom Rogić 48), Jake Livermore (54) i Jovan Malcolm (90).

Luton Town je na gostovanju porazio Wigan sa 2-1. Pobjednički pogodak gosti su zabili u osmoj minuti sudačke nadoknade, a strijelac je bio Elijah Adebayo.

Identičnim rezultatom je Birmingham City na gostovanju porazio Forest Green Rovers, javlja Hina.