Bez izgleda u Varšavi

Legia opet porazila Zrinjski, prolaz sveden na teoriju

HŠK Zrinjski izgubio je i drugi put od Legije. Ovaj put je bilo 2:0 za poljskog velikana.
Sport / Nogomet | 09. 11. 2023. u 20:35 M.V. | Bljesak.info

Zrinjski je doživio treći uzastopni poraz u Konferencijskoj ligi, a drugi uzastopni od poljske Legie. Klub iz Varšave opet je bio bolji. Legia je slavila s 2:0, identičnim rezultatom kao u njihovom prvom susretu u Varšavi 2016. godine.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu, točnije u prvih pola sata. Poljaci su poveli golom Augustyniaka u 14. minuti, a na 2:0 povisio je Josue iz jedanaesterca kojeg je skrivio Josip Ćorluka.

U drugom dijelu Krunoslav Rendulić pokušavao je izmjenama nešto promijeniti, no gosti su bili posve bezopasni.

Nakon ovog poraza šanse za prolaz u nokaut fazu svedene su na minimum, pogotovo jer Zrinjski do kraja ima gostovanje u Alkmaaru i domaću utakmicu s Aston Vlllom.