Poluvrijeme

Zrinjski gubi u spektakularnoj atmosferi u Varšavi

Nakon prvog poluvremena utakmice u Varšavi Zrinjski je u teškoj situaciji.
Sport / Nogomet | 09. 11. 2023. u 19:30 M.V. | Bljesak.info

Legia iz Varšave vodi s 2:0 na poluvremenu utakmice 4. kola Konferencijske lige i blizu je druge uzastopne pobjede protiv Zrinjskog.

Zrinjski se vrlo brzo našao u zaostatku i to nakon kornera. Igrala se 14. minuta kada je Pekhart izveo korner, a na drugoj vratnici sam je ostao Rafal Agustyniak koji je zakucao loptu pod gredu Marićevog gola.

Već nakon pola sata bilo je 2:0. Josip Ćorluka u svom šesnaestercu oborio je protivničkog igrača, a španjolski sudac bez razmišljanja je pokazao na bijelu točku. VAR je potvrdio njegovu odluku, a siguran realizator bio je Josue.

Gosti su tek u zadnjoj minuti prvog poluvremena imali ozbiljniju priliku. Hladun je odbio loptu do Čanađije koji neometan šutira preko vrata.