Serie A

Lazio slavio u gradskom derbiju, novi poraz Torina

Nogometaši Lazija pobijedili su u gradskom derbiju Romu s 1-0 u utakmici 13. kola Serie A.
Sport / Nogomet | 06. 11. 2022. u 21:35 Bljesak.info

Lazio je slavio u 29. minuti golom Felipea Andersona, koji je iskoristio veliki kiks Igrač Rome Rogera Ibaneza.

Roma je momčad koja ove sezone ima najviše individualnih pogrešaka nakon kojih je momčad primila pogodak (4).

Lazio nakon pobjede zauzima treće mjesto sa 27 bodova, a Roma je peta sa dva boda manje.

Nogometaši Fiorentine i Monze ubilježili su pobjede protiv "fenjeraša" u 13. kolu Serie A.

Fiorentina je s 2:0 porazila u gostima Sampdoriju golovima Bonaventure (4.) i Milenkovića (58.), a klub iz Genove je predzadnji sa svega šest bodova.

Novi prvoligaš Monza je s 2:0 svladala Veronu, a golovi su pali tek u drugom dijelu. Monza je 15. s 13 bodova, a Verona zadnja sa svega pet bodova.

Ranije je Bologna kod kuće sa 2:1 pobijedila Torino. Poveli su gosti u 24. minuti. Sudac je dosudio penal za Torino, a precizan je s bijele točke bio Lukić.

No u drugom poluvremenu u 64. minuti Orsolini izjednačava, a Posch manje od deset minuta kasnije povećava na 2:1 za Bolognu.