Serie A

Inter u nevjerojatnoj utakmici pobijedio Fiorentinu 4:3

Nevjerojatna je bila posljednja subotnja utakmica 11. kola talijanske Serie A, a Inter je u gostima, pogotkom u 95. minuti, pobijedio Fiorentinu 4-3.
Sport / Nogomet | 22. 10. 2022. u 23:43 Bljesak.info

Inter je vodio 2-0 i 3-2, no svaki put se domaći sastav vraćao. Barella i Lautaro Martinez u 2. i 15. minuti su zabijali za brzo vodstvo gosta iz Milana od 2-0.

No, potom su uzvratili Arthur Cabral iz jedanaesterca u 33. i Ikone u 60. za 2-2.

Argentinac Martinez je zabio novi pogodak u 73. minuti za 3-2 Intera te je taj rezultat bio aktivan sve do 90. kada je odlično, iz okreta volej udarcem, na 3-3 izjednačio Luka Jović.

Međutim, kraj se dogodio u 95. minuti, a domaći igrač Venuti je želeći izbaciti loptu pogodio Mhitarjana, a lopta je na žalost domaćih navijača završila u mreži za pobjedu Intera od 4-3, piše Hina.

Milan uvjerljiv uoči utakmice s Dinamom

Nogometaši Milana bili su sigurni pred svojim navijačima te su s 4-1 svladali Monzu uoči dolaska u Zagreb i dvoboja protiv Dinama.

Uz utakmicu više od ostalih Milan se barem privremeno bodovno izjednačio s Napolijem, vodećim sastavom na ljestvici, a najbolji igrač utakmice bio je Španjolac Brahim Diaz koji je postigao prva dva pogotka na susretu, u 16. i 41. minuti.

U 65. minuti je na 3-0 povećao Belgijanac Origi, a počasni gol za goste dao je Ranocchia pet minuta poslije.

Rafael Leao je u 84. minuti zabio četvrti gol za Milan te je postavio konačnih 4-1.

Milan je tako s uvjerljivom pobjedom najavio ogled idućeg utorka kada u 5. kolu skupine E Lige prvaka gostuje u Zagrebu kod Dinama.