Serie A

Lazio odnio tri boda iz Napulja, laka pobjeda Atalante

U derbi utakmici 3. kola talijanske Serie A slavio je Lazio, rimska momčad pobijedila je u subotu aktualnog prvaka Napoli na njegovom terenu s 2-1.
Sport / Nogomet | 03. 09. 2023. u 12:28 Bljesak.info

Lazio je poveo golom Luisa Alberta u 30. minuti, ali samo dvije minute kasnije stvari je na početak vratio Poljak Zielinski.

No, novi gol Lazio je dao u 52. minuti, tada je Kamada zabio za konačnih 2-1.

Rimljani su do kraja dvoboja postigli još dva pogotka, ali u oba slučaja je VAR poništio rimsko slavlje.

Inače, prije ove subotnje utakmice Napoli je imao dvije pobjede iz dvije utakmice, a rimska momčad dva ligaška poraza. GOLOVI

Atalanta je jednostavno osvojila domaće bodove protiv Monze koju je pobijedila 3-0.

Suparnika je klub iz Bergama slomio krajem prvog dijela kada je postigao dva pogotka.

Prvo je Brazilac Ederson bio strijelac u 35., dok je Scamacca u 42. minuti povećao na 2-0.

Odlični Gianluca Scamacca novi je gol dao u 62. minuti za konačnih 3-0. GOLOVI

Danas se sastaju: sastaju Inter - Fiorentina, Torino - Genoa, Empoli - Juventus i Lecce - Salernitana.