Srčani udar

LaLiga potvrdila smrt gledatelja na prekinutoj utakmici Granada - Athletic

U istoj objavi LaLiga je poručila da će uskoro objaviti kad će biti odigrano preostale 82 minute utakmice.
Sport / Nogomet | 10. 12. 2023. u 19:30 Bljesak.info

Vodstvo španjolske LaLige potvrdilo je smrt gledatelja koji je na utakmici 16. kola između Granade i Athletica doživio srčani udar te je dvoboj zbog toga prekinut u 19. minuti prvog poluvremena.

"Zbog tužne smrti navijača na stadionu Nuevo Los Carmenes prekinut je dvoboj Granade i Atheltica. Susjećamo s članovima njegove obitelji, prijateljima i svim navijačima Granade", poručili su iz LaLige putem društvene mreže X, ranije poznate pod nazivom Twitter.

U trenutku prekida gostujuća momčad iz Bilbaa je vodila 1-0 golom Inakija Williamsa iz šeste minute.

Španjolski mediji navode da je Athletic sklon nastavku dvoboja u ponedjeljak, ali glavni direktor Granade Alfredo Garcia Amado je izjavio da "nije izgledno da će nastavak biti odigran sutra".

Prema navodima sportskog dnevnika Marca, osim ponedjeljka, razmatraju se još dva datuma za nastavak: jedan je 23. prosinca, a drugi termin je u veljači sljedeće godine.