La Liga

Atletico dostigao Barcelonu tijesnom pobjedom protiv fenjeraša

Odigrana je prva utakmica nedjeljnog programa Primere u kojoj je madridski Atletico osigurao tri boda tijesnom 2-1 pobjedom protiv Almerije.
Sport / Nogomet | 10. 12. 2023. u 16:40 Bljesak.info

Nogometaši madridskog Atletica dostigli su barem privremeno trećeplasiranu Barcelonu pobijedivši u prvoj nedjeljnoj utakmici 16. kola španjolskog prvenstva Almeriju 2-1.

Domaći su oba pogotka postigli u prvom poluvremenu, štoviše, triput su između 8. i 22. Minute zatresli mrežu gostiju iz Andaluzije, no Griezmannov pogodak za 1-0 VAR je poništio zbog zaleđa.

Priznati su tako 'samo' pogoci Morate iz 17. i Angela Coree iz 22. minute. Gosti su smanjili u 62. (Leo Baptistao).