Poraz Želje u Krupi

Krupa i drugi put kobna za Željezničar!

Krupa je ove polusezone od 19 utakmica dobila samo tri, a od te tri dvije su bile protiv Željezničara!
Sport / Nogomet | 12. 12. 2020. u 14:41 S.B. | Bljesak.info

Krupa je i drugi put pobijedila sarajevsku momčad, ovaj put na svom terenu s 2:1. Domaći su u vodstvo u 26. minuti kada je na asistenciju Marina Galića pogodio Miloš Aćimović.

Pred kraj poluvremena Željezničar je ostao s igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio Ivan Milčević.

Iako s igračem manje Željezničar je izjednačio u 67. minuti, a prelijep pogodak postigao je Luka Juričić. No, samo šest minuta kasnije sudac Frano Jelić dosudio je jedanaesterac za domaće, ocijenivši da je Ikić igrao rukom u svom prostoru.

S bijele točke pogodio je Nikola Dujaković.

Ovakav ishod omogućit će Sarajevu da s još većom prednošću ode na odmor, kao i prvim pratiteljima Željezničara da mu se još malo približe.

U drugoj utakmici popodnevnog programa Olimpik je s 1:0 porazio Radnik.