Bundesliga

Kramarićeva dva pogotka, Brekalo dvostruki asistent

Andrej Kramarić zabio je nakon dva i pol mjeseca i to odmah dva gola u preokretu Hoffenheima 3:2 protiv Borussije Mönchengladbach.
Sport / Nogomet | 21. 04. 2021. u 23:04 Bljesak.info

Andrej Kramarić donio je bodove Hoffenheimu u domaćem dvoboju protiv Borussije Mönchengladbach.

Vatreni je pogodio nakon dva i pol mjeseca i to odmah dva gola u preokretu Hoffenheima.

Gladbach je nakon prvih 45 minuta imao 2:0 golovima Plea i Lazara. Kramarić je u 49. smanjio na 1:2, da bi Bebou u 60. pogodio za 2:2.

Hoffenheim je do potpunog preokreta stigao u 65. minuti novim golom Kramarića. Hrvatski napadač tako je stigao do 16. gola u sezoni.

Josip Brekalo imao je dvije asistencije u pobjedi Wolfsburga 3:1 kod Stuttgarta.

Vukovi su poveli golom Schlagera u 13. minuti, da bi na 2:0 na asistenciju Brekala pogodio Weghorst u 29. Hrvatski ofenzivac asistent je bio i u 65. minuti kada je pogodio Gerhardt. Poraz domaćina ublažio je Castro. Brekalo je igrao do 76. minute.

Borussia Dortmund je golovima Reusa i Guerreira s 2:0 pobijedila Union Berlin za koji je do 73. minute igrao Petar Musa.

Mainz je kao gost s 1:0 slavio kod Werdera golom Szalaija u 16. minuti.

Na vrhu je Bayern sa 71 bodom, deset više od RB Leipziga, Wolsburg je treći s 57 bodova, a Eintracht četvrti s 56, četiri više od pete Borussije Dortmund.