Bundesliga

Kane u samoj završnici donio pobjedu Bayernu

Harry Kane postigao je dva pogotka i donio pobjedu Bayernu u dvoboju 23. kola njemačke Bundeslige s RB Leipzigom, u kojem su Bavarci pred svojim navijačima slavili s 2-1.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2024. u 00:05 Bljesak.info

Kane je u 56. minuti doveo Bayern u vodstvo. U 70. minuti gosti su izjednačili pogotkom slovenskog reprezentativca Benjamina Šeška.

Konačnih 2-1 postavio je engleski napadač svojim drugim pogotkom na utakmici, a postigao ga je u prvoj minuti sučevog dodatka.

GOLOVI

Tako je Bayern prekinuo niz od dva uzastopna poraza i nakon 23. kola ostao na osam bodova zaostatka za vodećim Bayerom.

RB Leipzig je s 40 bodova ostao na petoj poziciji, bod iza Borussije Dortmund koja ima utakmicu manje.

Njemačka liga - 23. kolo

Borussia M. - Bochum 5-2 (Ngoumou 29, Weigl 35-11m, Reitz 72, Siebatcheu 78, Honorat 90+6 / Hofmann 75, Schlotterbeck 88)
Stuttgart - Koeln 1-1 (Millot 53 / Martel 62)
Union B. - Heidenheim 2-2 (Gosens 44, Schafer 45+2 / Dovedan 3, Beste 71)
Werder - Darmstadt 1-1 (Zimmermann 8-ag / Justvan 33)
Bayern - RB Leipzig 2-1 (Kane 56, 90+1 / Šeško 70)