Serie A

Juventus u 95. minuti do pobjede protiv 16. momčadi lige

Dva gola za Juve zabio je Dušan Vlahović, ali junak je ipak bio Daniele Rugani, koji je u 95. minuti pogodio za pobjedu i delirij na stadionu.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2024. u 14:45 Bljesak.info

Juventus je pobjedom 3:2 doma protiv Frosinonea prekinuo niz bez pobjede u prvenstvu.

Walid Cheddira i Marco Brescianini bili su strijelci za Frosinone.

Juventus je do ove utakmice imao niz od četiri susreta bez pobjede.

Dvoboj nije mogao početi bolje za domaćine. Dušan Vlahović zabio je odmah u trećoj minuti za vodstvo.

No uslijedio je preokret. Cheddira je pogodio u 14. minuti, a Brescianini u 27. i Juventus je morao hvatati zaostatak. Srećom po domaćine, Vlahović je ponovo bio precizan u 32. minuti.

Očaj se vidio na licima igrača i navijača Juventusa jer se bližio kraj susreta, no Daniele Rugani je u 95. minuti pogodio nakon kornera. Asistirao mu je Vlahović.

Sažetak utakmice OVDJE

Inter predvodi ljestvicu Serie A sa 63 boda, dok je Juventus na drugom mjestu s 57. No Inter ima dvije utakmice manje od Juventusa te je zbog toga u značajnoj prednosti.