Serie A

Juventus rutinski protiv Udinesea

Juventus je u vodstvo doveo Dybala (19) preciznim udarcem sredinom prvog poluvremena, a konačni rezultat je udarcem glavom pred kraj postavio McKennie (79).
Sport / Nogomet | 15. 01. 2022. u 23:33 Bljesak.info/Hina

Nogometaši Juventusa rutinskom su se 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Udinesea u susretu 22. kola talijanskog prvenstva uspjeli bodovno poravnati s četvrtom Atalantom na ljestvici.

Peti Juventus sada ima 41 bod, kao i četvrta Atalanta, ali je odigrao dvije utakmice više od sastava iz Bergama. Udinese je 14. s 20 bodova.

Ranije u subotu je Lazio lakoćom s 3-0 (2-0) kao gost svladao posljednju Salernitanu. Dvoboj je praktički bio riješen već nakon prvih 10 minuta kada je dva puta mrežu domaćih tresao Immobile (7, 10), pa je ostatak susreta bio odrađivanje posla, a konačni rezultat postavio je Lazzari (66).

Lazio je ovom pobjedom stigao na šesto mjesto s 35 bodova, dok je Salernitana na dnu s 11.

Torino je kao gost svladao Sampdoriju s 2-1 (1-1). Ovom pobjedom deveti Torino je stigao do 31 boda, dok je Sampdoria 15. s 20 bodova.

Na vrhu je Inter s 49 bodova, jednim više uz utakmicu manje od drugog Milana.