Asistencija Krunića

Milan je nezaustavljiv, Giroud srušio Torino

Rossoneri su do jedinog pogotka na utakmici zabili u ranoj fazi dvoboja. Nakon kornera Krunić je loptu glavom prebacio na drugu stativu na kojoj se nalazio Giroud koji je poentirao iz blizine.
Sport / Nogomet | 26. 10. 2021. u 22:55 Bljesak.info

U trećoj utakmici 10. kola Serie A Milan je upisao devetu prvenstvenu pobjedu svladavši na domaćem terenu Torino s minimalnih 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Olivier Giroud u 14. minuti.

Milan je ovim trijumfom učvrstio vodeću poziciju na ljestvici, a Torino je ostao na 13. mjestu s utakmicom više od prvih pratitelja.

Rossoneri su do jedinog pogotka na utakmici zabili u ranoj fazi dvoboja. Sandro Tonali izveo je korner, Rade Krunić, koji je igrao do 66. minute, loptu je glavom prebacio na drugu stativu na kojoj se nalazio Giroud koji je lako poentirao iz blizine.

Josip Brekalo odigrao je svih 90 minuta za gostujući sastav, a Ante Rebić i Marko Pjaca zbog ozljeda su propustili utakmicu.

Genoa je kod Spezije stigla do boda pogotkom Domenica Criscita iz penala u 86. Povela je Spezia autogolom Sirigua u 66. minuti.

Salernitana je golom u dubokoj sudačkoj nadoknadi svladala Veneziju u gostima s 2:1 i tako, barem privremeno, fenjer prepustila Cagliariju.

Domaćini su poveli u 14. pogotkom Mattije Aramua, a Salernitana je do pobjede stigla u nastavku golovima Federica Bonazzolija u 64. i Andree Schiavonea u petoj minuti sudačke nadoknade.

Venezia je od 67. igrala bez isključenog Ethana Ampadua.