Stara dama

Juventus preuzeo vrh Serie A, Torinu bodovi na gostovanju

Nogometaši Juventusa prenoćit će na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva nakon minimalne 1-0 (0-0) domaće pobjede protiv Verone u susretu 10. kola do koje su stigli u posljednjim trenucima utakmice.
Sport / Nogomet | 28. 10. 2023. u 23:29 Bljesak.info

Nakon što je Milik udarcem glavom pogodio vratnicu, na odbijenu loptu najspretnije je reagirao Cambiaso i zatresao mrežu u sedmoj minuti nadoknade.

Time je Juventus ipak materijalizirao svoju inicijativu koja je trajala tijekom čitave utakmice.

Domaći su dva puta i mislili da su poveli preko Keana, ali njegovi golovi u 13. i 53. minuti su poništeni zbog milimetarskog zaleđa, odnosno prekršaja u napadu u začetku akcije.

Najuzanimljiviji detalji OVDJE

Alessandro Buongiorno donio je Torinu tri boda na gostovanju kod Leccea. Pogodio je u 41. minuti za konačnih 0-1.

Sažetak utakmice OVDJE

U prvoj utakmici subotnjeg programa 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Bologna su igrali 1-1.

Goste je u vodstvo doveo Zirkzee (4), a izjednačio je Baloca (44).