Serie A

Lukaku i Pellegrini za tri boda Rome, Atalanta i Juventus odigrali bez golova

U posljednjem nedjeljnom ogledu sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Rome su na svom Olimpicu svladali Frosinone 2-0. Juventus i Atalanta odigrali su susret bez pogodaka.
Sport / Nogomet | 01. 10. 2023. u 22:53 Bljesak.info

Roma je upisala tek drugu ligašku pobjedu u sezoni, a ovom je prilikom postigla po pogodak u svakom poluvremenu. Za 1-0 u 21. minuti je zabio Romelu Lukaku nakon što je predriblao jednog suparničkog igrača.

Sve je zaključeno u 83. minuti kada je kapetan Rome Pellegrini dočekao ubačaj na drugoj vratnici te postavio konačan rezultat.

GOLOVI

Na papiru u najjačem nedjeljnom susretu nogometaši Atalante i Juventusa odigrali su utakmicu bez golova. Obje su momčadi ostale na svojim dosadašnjim pozicijama, Juventus je četvrti, a Atalanta peta.

U prvom nedjeljnom susretu Bologna je pred svojim navijačima pobijedila Empoli 3-0, a igrač utakmice bio je Riccardo Orsolini koji je postigao sve golove, u 21., 66. i 92. minuti.

GOLOVI

Nakon toga su Udinese i Genoa odigrali 2-2. Oba pogotka za goste je postigao Gudmundsson i Genoa je bila sasvim blizu pobjede jer je vodila do 91. minute. No, tada je Romero pogodio vlastitu mrežu i susret je završio bez pobjednika.

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

U ponedjeljak su na programu posljednje tri utakmice ovog kola. Igrat će Sassuolo - Monza, Torino - Verona i Fiorentina - Cagliari.