Serie A

Inter poražen kod Cagliaria

Momčad sa Sardinije došla je do pobjede zahvaljujući autogolu Ivana Perišića u 31. i golu Leonarda Pavolettija u 43. minuti.
Sport / Nogomet | 02. 03. 2019. u 09:39 Bljesak.info

Nogometaši Cagliaria pobijedili su Inter rezultatom 2:1 u prvom susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Momčad sa Sardinije došla je do pobjede zahvaljujući autogolu Ivana Perišića u 31. i golu Leonarda Pavolettija u 43. minuti, dok je strijelac za goste bio Lautaro Martinez u 38. minuti.

Cagliarijeva pobjeda mogla je biti i uvjerljivija da u sudačkoj nadoknadi Nicolo Barella nije zapucao jedanaesterac. Veznjak Cagliaria loptu je poslao visoko preko gola.

Nakon poraza Inter je ostao treći na ljestvici Serie A s 47 bodova, dok je Cagliari četrnaesti s 27 bodova.

Na vrhu su Juventus sa 69 i Napoli s 56 bodova. U nedjelju Juventus gostuje kod Napolija, dok je u subotu na rasporedu gradski derbi između Lazija i Rome.