Serie A

Inter gazi bez pardona, remi Milana i Atalante

U posljednjem nedjeljnom ogledu 26. kola talijanske Serie A nogometaši Milana i Atalante su remizirali odigravši 1-1. Igrači Intera nastavljaju dominirati ove sezone, pobijedili su Lecce u gostima s 4-0.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2024. u 23:25 Bljesak.info

U posljednjem nedjeljnom ogledu 26. kola talijanske Serie A nogometaši Milana i Atalante su remizirali odigravši 1-1.

Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu, a Milan je poveo već u trećoj minuti kada je Portugalac Rafael Leao zatresao mrežu gostiju iz Bergama.

Na samom kraju prvog dijela, u 42. minuti, jedanaesterac je za goste realizirao Koopmeiners te postavio konačnih 1-1.

U nastavku se Atalanta branila i sačuvala bod na teškom gostovanju.

Sažetak utakmice OVDJE

Milan je i dalje treći na ljestvici, a Atalanta na petom mjestu.

Nogometaši milanskog Intera nastavljaju dominirati ove sezone, u ogledu 26. kola pobijedili su Lecce u gostima s 4-0.

Opet je razigran bio Argentinac Lautaro Martinez koji je postigao prvi i treći pogodak Intrera, u 15. i 56. minuti.

Time je Martinez došao do 22 pogotka ove sezone u domaćem prvenstvu.

Slavlje Intera su golovima u nastavku ogleda upotpunili Frattesi i De Vrij.

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

Raniji dvoboj između nogometaša Cagliarija i Napolija završio je bez pobjednika, domaćin je u 96. minuti zabio gol za konačnih 1-1, javlja Hina.

Posljednje dvije utakmice ovog kola na rasporedu su u ponedjeljak, a sastaju se Roma - Torino i Fiorentina - Lazio.

Serie A, 26. kolo:

Milan - Atalanta 1-1 (Rafael Leao 3 / Koopmeiners )
Lecce - Inter 0-4 (Martinez 15, 56, Frattesi 54, De Vrij 67)
Cagliari - Napoli 1-1 (Luvumbo 90+6 / Osimhen 65)
Juventus - Frosinone 3-2 (Vlahović 3, 32, Rugani 90+5 / Cheddira 14, Brescianini 27)

Subota:

Sassuolo - Empoli 2-3 (Pinamonti 54-11m, Ferrari 77 / Luperto 11, Niang 64-11m, Bastoni 90+4)
Salernitana - Monza 0-2 (Maldini 78, Pessina 83)
Genoa - Udinese 2-0 (Retegui 36, Bani 40)