bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Traže osvetu

Huligani napali sud u kojem su Bad Blue Boysi

Nakon smrti 29-godišnjeg navijača AEK-a grčki narod ne želi čuti za Hrvate, a posebno je neugodno pred sudnicom u kojoj se nalaze Boysi.
11.08.2023. u 14:26
text

Napeta situacija u Ateni se ne smiruje. U petak ujutro započelo je ispitivanje 105 ljudi, od kojih su većina navijači Dinama.

Nakon smrti 29-godišnjeg navijača AEK-a grčki narod ne želi čuti za Hrvate, a posebno je neugodno pred sudnicom u kojoj se nalaze Boysi.

Huligani AEK-a okupili su se pred ulazom na sud i žestokim povicima iskazuju vidno nezadovoljstvo i sve izgleda kao da su došli napraviti kaos.

Okupili su se uoči odlaska na sprovod svome preminulom kolegi, a prije toga se žele osvetiti, prenosi Gol.hr

Kako javlja Marko Šepat, reporter Dnevnika Nove TV koji se nalazi na licu mjesta, navijači AEK-a napali su vrata suda, no policija je trenutačno mirna jer ne želi stvoriti veće probleme. Cilj je na što bezbolniji način spriječiti grčke navijače kako bi se ispitivanje Hrvata odvilo bez problema.

Navijači grčkog kluba u jednom su se trenutku međusobno potukli. Napali su starijeg čovjeka i prebili ga šakama, no točan razlog napada nije poznat, čak ni domaćim ljudima.

No tu nisu stali. Navijači su bocama gađali novinare i policiju koji se nalaze unutar prostora zgrade.

Brojne novinarske ekipe prebačene su unutar suda i trenutačno ne postoji plan bijega u slučaju da grčki navijači probiju prvu crtu policijske obrane pred sudom.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO