Serie A

Hrvatski trener dobio crveni karton u Serie A, Roma uvjerljiva kod Monze

U zadnjem subotnjem dvoboju 27. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, a ni pogodaka, nogometaši Torina i Fiorentine su odigrali 0-0. Crveni karton zaradio je Ivan Jurić, trener Bikova.
Sport / Nogomet | 03. 03. 2024. u 00:45 Bljesak.info

Na ogledu je postignut jedan pogodak, u 38. minuti je strijelac bio napadač Torina Zapata, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen.

U nadoknadi prvog dijela Torino je ostao bez Riccija koji je u nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona.

U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja.

Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti.

Uvjerljivi su bili nogometaši Rome koji su u gostima pobijedili Monzu 4-1.

Rimljani su do dva gola prednosti došli krajem prvog poluvremena nakon što su domaću mrežu pogađali Pellegrini u 38. i Lukaku u 42. minuti.

Sve je riješeno kada je Dybala u 63. minuti postigao pogodak za 3-0, dok je potom Paredes realizirao jedanaesterac za 4-0.

U 87. minuti Carboni je tek dao počasni pogodak za Monzu.

Sažetak utakmice OVDJE

Nakon ove pobjede Roma je privremeno stigla na peto mjesto ljestvice, preskočila je Atalantu.

U prvom subotnjem ogledu 27. kola nije bilo pobjednika, nogometaši Udinesea i Salernitane su odigrali 1-1.

Gosti su poveli već nakon deset minuta igre, a strijelac je bio francuski napadač Tchaouna.

Sve do nadoknade prvog dijela gosti iz Salerna su čuvali minimalnu prednost, ali je tada na 1-1 izjednačio Kamara.