Deklasirano Sarajevo

Hat-trick Zajmovića za uvjerljivu pobjedu na kraju sezone

Mostarski Velež zaključio je za njih uspješnu sezonu uvjerljivom 3:0 pobjedom nad Sarajevom.
Sport / Nogomet | 27. 05. 2022. u 21:50 M.V. | Bljesak.info

Mostarski Velež završio je premijerligašku sezonu uvjerljivom 3:0 pobjedom protiv Sarajeva. Protiv iste momčadi nedavno je osvojio Kup BiH i opet će igrati Europu, pa je time Velež turbulentnu sezonu završio uspješno.

Stoga su protiv Sarajeva tribine bile prilično popunjene, a domaći igrači svoje navijače nagradili su uvjerljivom pobjedom.

Bljesak.info / Uvjerljiva pobjeda Veleža za kraj sezone

Domaći trener Feđa Dudić nije mogao računati na nekoliko igrača, među njima i na prvog napadača Nermina Haskića, no zato se proslavio Dženan Zajmović koji je postigao hat-trick.

27-godišnji napadač nije postigao puno golova ove sezone, u proljetnom dijelu samo jedan, ali je protiv Sarajeva bio raspoložen. Doveo je domaće u vodstvo u 26. minuti, a onda je u drugom dijelu za tri minute postigao još dva gola.

Zanimljivo da je i Zajmović počeo s klupe, a ušao je u igru u 17. minuti umjesto Ovčine.

Velež će tako sezonu završiti na petom ili šestom mjestu, a pauza za njih neće dugo trajati jer ih čeka nastup u Konferencijskoj ligi.