Liga nacija

Haaland za pobjedu Norveške u Beogradu, navijači izostali na Marakani

Jedini gol na meču postigao je Erling Haaland koji je mrežu zatresao u 26. minuti na asistenciju Pedersena.
Sport / Nogomet | 02. 06. 2022. u 23:03 Bljesak.info

Srbija je Ligu B Lige nacija počela domaćim porazom od Norveške.

Utakmica na stadionu Rajko Mitić se igrala pred svega nekoliko tisuća gledatelja što je ogromno iznenđenje obzirom na posljednje uspjehe Srbije i izravan plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Jedini gol na meču postigao je Erling Haaland koji je mrežu zatresao u 26. minuti na asistenciju Pedersena. Činilo se da bi moglo biti zaleđe, ali je VAR odlučio kako je sve bilo regularno.

U drugomn poluvremenu reprezentativci Srbije su se trznuli, imali su nešto više od igre. Dobre prilike je propustio Luka Jović, ali rezultat se nije mijenjao.

I drugi meč grupe 4 Lige B donio je pobjedu gostiju pošto je Švedska bez većih problema u gostima pobijedila Sloveniju sa 0:2. Pogađali su Forbersg i Kulusevski.