Zakompliciralo se

GOŠK razbio Zvijezdu i došao Igmanu na samo minus dva

U Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine i dalje nije ništa riješeno. Igman je remizirao, GOŠK slavio, pa je razlika na vrhu samo dva boda.
Sport / Nogomet | 22. 05. 2022. u 19:17 M.V. | Bljesak.info

Velika Igmanova razlika sada se prepolovila i umjesto četiri boda iznosi dva boda prednosti ispred GOŠK-a, jedinog kluba koji im može ugroziti prvo mjesto i plasman u Premijer ligu.

No, mogla je biti i manja razlika, jer Igman je u Tešnju gubio sve do 64. minute kada je Senad Kašić realizirao jedanaesterac i postavio konačnih 1:1.

TOŠK je vodio još od osme minute, a domaće je u vodstvo doveo Marinko Rastoka.

Igman je tako u Tešnju ostavio dva boda, što je iskoristio GOŠK i razbio Zvijezdu s 4:0 na svom terenu. Momčad Denisa Ćorića već do poluvremena riješila je pitanje pobjednika.

Dva gola postigao je Blaž Bošković, a jedan Dženan Haračić za 3:0 na poluvremenu. Konačnih 4:0 postavio je u 72. minuti Armin Imamović pogodivši svoju mrežu.

Utrka za prvo mjesto se nastavlja s tim da je Igman domaćin Gradini, a GOŠK mora na gostovanje u Gračanicu kod Bratstva.