Utrka za Premijer ligu

GOŠK sve dalje od Premijer lige, Igman na plus 4

U 25. kolu Prve lige Federacije BiH približili smo se mogućem raspletu na vrhu.
Sport / Nogomet | 07. 05. 2022. u 18:56 M.V. | Bljesak.info

Igman je ostvario i treću pobjedu u nizu, dok je GOŠK drugi put zaredom remizirao pa je razlika na vrhu sada četiri boda u korist Konjičana. Do kraja prvenstva ostalo je pet kola i 15 bodova je u igri, no s obzirom da se radi o Federalnoj ligi, ovo je jako velika prednost za momčad iz Konjica.

Igman je kod posljednjeg Tomislava došao do pobjede teže nego se očekivalo. Kenan Hreljić doveo je goste u vodstvo, a izjednačio je Petar Banović. Ipak, u 86. minuti Senad Kašić pogađa za velika tri boda.

Istovremeno je GOŠK u Goraždu golom vodio golom Blaža Boškovića sve do 88. minute, a onda je Damir Hrelja pogodio za 1:1. Inače, bila je to prva utakmica Denisa Ćorića na klupi GOŠK-a, trećeg njihovog trenera u sezoni.

U Kaknju se utakmica Mladosti i Bratstva nije igrala zbog velikog nevremena.