Bundesliga

Golčina njemačkog tinejdžera albanskih korijena u remiju Borussije (M) i Mainza

Domaćini su poveli u 22. minuti golom Neuhausa, a već u 24. izjednačio je Brajan Gruda i to golčinom koja će zasigurno ući u kandidaturu za gol sezone.
Sport / Nogomet | 07. 10. 2023. u 00:05 Bljesak.info

Sedmo kolo njemačke Bundeslige otvoreno je utakmicom Borussije Mönchengladbach i Mainza koja je završila 2:2.

Gruda je inače tek devetnaestogodišnjak albanskih korijena i mladi njemački reprezentativac.

U nastavku je Barkok u 75. minuti doveo Mainz u vodstvo, da bi u 88. minuti novim krasnim golom Amerikanac Joseph Scully osigurao bod Borussiji.