Bundesliga

Gnabry za Kovačev mir

Ključan gol vrijedan novog prvenstvenog trijumfa, a možda i Kovačeve stolice, Gnabry je postigao u 50. minuti nakon što mu je sve priredio Müller.
Sport / Nogomet | 01. 12. 2018. u 17:39 Bljesak.info

U susretu 13. kola Bayern je s 2:1 slavio na gostovanju kod Werdera te tako kupio mir Niki Kovaču.

Hrvatski strateg može biti zahvalan svom krilu Sergeu Gnabryju koji je s dva pogotka riješio susret te zaradio Bavarcima tri boda u Bremenu.

Mladi njemački nogometaš otvorio je upisivanje u listu strijelaca u 20. minuti kada je iz drugog pokušaja iz blizine uspio matirati vratara Pavlenku.

Do kraja poluvremena zeleni su izjednačili - u 33. minuti je ubacivanje Krusea pospremio Osako, prenosi Goal.com.