Serie A

Fiorentina bolja od Cagliarija, Sassuolo poražen od Monze

Bodove protiv posljednje momčadi na ljestvici Fiorentina je osigurala u uvodnih dvadeset minuta susreta kada je zabila dva pogotka.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2023. u 23:30 Bljesak.info

U posljednjem dvoboju sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Fiorentine su na svom stadionu pobijedili Cagliari 3-0.

Prvo je Argentinac Nico Gonzalez u trećoj minuti načeo goste sa Sardinije, dok je u 21. Dossena pogodio vlastitu mrežu.

U sudačkoj nadoknadi, u 93. minuti, Nzola je okrunio domaći kontranapad i postavio konačnih 3-0.

GOLOVI

Ova pobjeda podigla je Fiorentinu na peto mjesto ljestvice.

Nogometaši Monze su ostvarili prvu gostujuću pobjedu u sezoni, svladali su Sassuolo 1-0.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Colombo u 66. minuti. Sassuolo je time upisao četvrti poraz u sezoni.