Treći klub iz Mostara

Emina u polufinalu Kupa

U centru pažnje svakako je bila izvrsna Lorena Čondra, koja je utakmicu riješila već u prvom poluvremenu postigavši dva gola gola u razmaku od svega osam minuta (21-29.minuta).
Sport / Nogomet | 31. 03. 2023. u 09:35 Bljesak.info

ŽF/NK Emina je izborio plasman u polufinale Kupa BiH. U susretu četvrtfinala Emina je kao gost savladala ŽNK Iskru iz Bugojna 0:2. U centru pažnje svakako je bila izvrsna Lorena Čondra, koja je utakmicu riješila već u prvom poluvremenu postigavši dva gola gola u razmaku od svega osam minuta (21-29.minuta).

ŽF/NK Emina tako se pridružila uspjesima FK Velež i HŠK Zrinjski, te osigurala da Mostar u polufinalu Kupa BiH bude predstavljen sa sva svoja tri nogometna kluba.

Podsjetimo, ove mostarske nogometašice rade u neusporedivo težim uvjetima od muških nogometnih klubova u gradu. Potencijal i rezultati koje postiže ŽF/NK Emina dokazuju da klub zaslužuje snažniju pozornost i podršku.