Gorica bez izgleda

Dinamo u rezervnom sastavu lako do polufinala Kupa

GNK Dinamo je pobijedio Goricu i plasirao se u polufinale Hrvatskog kupa. Modri su igrali u posve izmijenjenom sastavu, s dosta novih igrača...
Sport / Nogomet | 28. 02. 2024. u 22:03 Bljesak.info

Nakon Lokomotive, Hajduka i Rijeke polufinale Hrvatskog nogometnog kupa izborio je Dinamo koji je na domaćem terenu, s uvjerljivih 4-0 (2-0), nadigrao Goricu.

Put prema četiri najbolja Dinamo je trasirao u prvom poluvremenu kada je postigao dva pogotka, strijelci su bili Gabriel Vidović u devetoj te Fran Brodić u 26. minuti.

U drugom poluvremenu strijelci su za Dinamo bili Sandro Kulenović u 56. minuti iz jedanaesterca te Luka Vrbančić u 83. minuti.

U utorak su polufinale Kupa izborili Hajduk, koji je na Poljudu svladao Varaždin s uvjerljivih 5:0 te Lokomotiva koja je na domaćem terenu bila bolja od Osijeka s 1:0.

Ranije u srijedu među četiri najbolje momčadi se probila i Rijeka, vodeća momčad na prvenstvenoj ljestvici.

Rijeka je u gostima pobijedila Rudeš 1-0 uz sjajan pogodak Nike Galešića u 79. minuti, iz slobodnog udarca s 30 metara.

Ždrijeb polufinala Kupa održat će se u ponedjeljak 4. ožujka.