Premier League

City pregazio Bournemouth, Arsenal zadržao prednost

Nogometaši Manchester Cityja s uvjerljivih su 4-1 slavili na gostovanju kod Bournemoutha u utakmici 25. kola engleske Premier lige.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2023. u 22:11 Bljesak.info

Argentinski napadač Julian Alvarez je u 15. minuti doveo u vodstvo momčad Pepa Guardiole. U 29. minuti je mrežu zatresao i Erling Haaland, dok je u 45. minuti na 3-0 povisio Phil Foden.

U 51. minuti je Chris Mepham poslao loptu u svoju mrežu za vodstvo gostiju 4-0, da bi u 83. minuti Jefferson Lerma postigao utješni pogodak za konačnih 1-4. GOLOVI

Nogometaši Arsenala ostvarili su minimalnu, ali važnu pobjedu 1-0 na gostovanju kod Leicester Cityja, koja je "topnike" ostavila dva boda ispred Manchester Cityja u borbi za naslov prvaka, s time da londonska momčad ima i utakmicu manje.