UEFA Europska liga

Ciprani namučili Crvene vragove, Real Sociedad siguran

U susretu 3. kola E skupine Europske lige Manchester United je na gostovanju pobijedio Omoniju s 3:2, dok je u drugom susretu iz ove skupine Šerif kod kuće izgubio od Real Sociedada s 0:2.
Sport / Nogomet | 06. 10. 2022. u 22:39 Bljesak.info

Omonia je povela protiv Manchestera golom Karima Ansarifarda u 34. minuti i obranila prednost do kraja poluvremena.

Crveni vragovi su u nastavku zabili tri gola, a strijelci su bili Marcus Rashford (53, 84) i Anthony Martial (63). Konačnih 3:2 postavio je Nikolaos Panagiotou pet minuta prije kraja susreta.

U drugom susretu ove skupine Real Sociedad je na gostovanju porazio Šerif sa 2-0. Momčad hrvatskog stručnjaka Stjepana Tomasa dobro se držala u prvom poluvremenu, no gosti su u nastavku ipak stigli do pobjede.

Sociedad je poveo u 53. minuti golom Davida Silve, a sedam minuta kasnije Šerif je ostao s igračem manje nakon što je isključen Moussa Kyabou.

U nastavku akcije Brais Mendez je ubacio, a Aritz Elustondo glavom zabio za 2-0.