Realan odnos snaga

Milan je na San Siru bio prevelik zalogaj za Dinamo

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3:1 u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.
Sport / Nogomet | 14. 09. 2022. u 23:08 Bljesak.info

Talijanski prvak je vodio 2:0 golovima Oliviera Girouda iz penala u 45. te Alexisa Saelemaekersa u 47. minuti.

Nakon sjajne akcije s Petkovićem na 1:2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3:1) i postavio konačni rezultat.

Uz ovu pobjedu Milan je preuzeo prvo mjesto na ljestvici s četiri boda, dok Dinamo ima tri.

Chelsea je nakon poraza na Maksimiru ugostio Red Bull Salzburg i nije ga uspio pobijediti iako je vodio.

Na Stamford Bridgeu su Chelsea i Red Bull Salzburg odigrali 1:1, što je rezultat kojim je engleski klub ostao na dnu ljestvice.

U 48. minuti je Raheem Sterling zabio za vodstvo Bluesa na asistenciju Masona Mounta.

Ta prednost Chelseaja potrajala je do 75. minute kada su Salzburgovi klinci kreirali iznenađenje. Asistent je bio Junior Adamu, a strijelac Noah Okafor.