La Liga

Budimira dvostruki stijelac za pobjedu Osasune

Odličnu večer imao je povremeni hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir koji je bio dvostruki strijelac u pobjedi Osasune 2-0 protiv Granade, u prvom dvoboju 10. kola španjolske LaLige.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2023. u 00:10 Bljesak.info

Budimir je prvi pogodak postigao u 11. minuti, kad je odlično reagirao na dodavanje Avile, primio loptu u kaznenom prostoru i svladao gostujućeg vratara Ferreiru.

Za drugi gol je 32-godišnji napadač prvo izborio kazneni udarac, a onda ga u 59. minuti sigurnim udarcem realizirati za konačnih 2-0.

S dva je gola Budimir došao do četiri pogotka u novoj sezoni LaLige.

Osasunin trener Jagoba Arrasate rekao je nedavno kako je njegov napadač Ante Budimir u najboljoj formi od kada je prije tri godine došao u Pamplonu. Nedavno je Budimir produžio ugovor s klubom za još dvije sezone.

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Osasuna je s 13 bodova iz deset nastupa privremeno došla na deveto mjesto. Vodeći Real Madrid ima 24 boda, dva više od drugoplasirane Girone.

Granada je sa šest bodova na predzadnjem mjestu, piše Hina.