La Liga

Barceloni bodovi na gostovanju kod Osasune

Nogometaši Barcelone slavili su s 2-1 na gostovanju kod Osasune u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 4. kola španjolske LaLige.
Sport / Nogomet | 04. 09. 2023. u 00:05 Bljesak.info

Pogotke je Xavijeva momčad postigla u završnicama prvog i drugog poluvremena.

Za 1-0 strijelac je bio Jules Kounde (45+1), a tri boda Kataloncima donio je Robert Lewandowski iz kaznenog udarca u 86. minuti.

Između ta dva pogotka je Chimy Avila krasnim golom u 76. minuti razveselio domaće navijače.

Osasuna je od 86. minute igrala s igračem manje jer je Alejandro Catena dobio crveni karton nakon prekršaja nad Lewandowskim.

GOLOVI

Barcelona je sa 10 bodova na trećem mjestu, bodovno izjednačena s drugoplasiranom Gironom, a za vodećim Real Madridom zaostaje za dva boda.

U prethodnoj utakmici nedjeljnog programa 4. kola španjolskog nogometnog prvenstva domaća Mallorca i Athletic Bilbao odigrali su utakmicu bez pogodaka.

Athletic je sa sedam bodova privremeno na petom mjestu, dok je Mallorca s dva boda na 17. poziciji.