Hrvatski napadač

Sjajni Vatreni zabio dva gola u 5 minuta

Domaćini su sjajno otvorili susreta i dva ptua zatresli protivničku mrežu u razmaku od 11 minuta. Asistirao je Kike Barja, a zabijao Ante Budimir.
Sport / Nogomet | 22. 04. 2023. u 18:17 Bljesak.info

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir zabio je dva pogotka za Osasunu u susretu 30. kola španjolske La Lige protiv Betisa (3:2).

Domaćini su sjajno otvorili susreta i dva ptua zatresli protivničku mrežu u razmaku od 11 minuta. Asistirao je Kike Barja, a zabijao Ante Budimir, prenosi Gol.hr

Prvi pogodak pao je u 6. minuti susreta, Barja je proigrao hrvatskog napadača, koji se sjajno snalazi u protivničkom kaznenom prostoru i šalje loptu u donji lijevi kut.

Pet minuta kasnije uigrana kombinacija Baraja - Budimir je ponovno šokirala goste. Ubacio je Baraja u kazneni prostor, a Vatreni visoko skočio i glavom pospremio loptu u mrežu.

Ipak gosti se vraćaju i zabijaju nekoliko minuta kasnije za 2:1. Ovo je prava golijada, u samoj 15 minuta igre pala su čak tri pogotka. Do kraja prvog dijela Osasuna je povisila prednost na 3:1 preko Moncayola.

U drugom dijelu susreta gosti su uspjeli smanjiti na 3:2 preko Guida Rodrigueza.