Champions League

Borussia i PSG prošli "skupinu smrti", Newcastle bez proljeća u Europi

Nakon utakmica 6. kola Lige prvaka u skupini F, tzv. "skupini smrti", u osminu finala Lige prvaka prošli su Borussia Dortmund i PSG. Oni su odigrali 1:1, a u drugom susretu skupine Milan je slavio na gostovanju kod Newcastlea 2:1.
Sport / Nogomet | 13. 12. 2023. u 23:25 Bljesak.info

Prebogati PSG je izbjegao ispadanje u skupini remiziravši 1-1 kod Borussije Dortmund, koja je već ranije osigurala prolaz.

U izvrsnoj utakmici, prepunoj šansi, Karim Adeyemi je u 51. minuti doveo Nijemce u vodstvo nakon dvostruke pogreške Karima Hakimija, da bi samo pet minuta kasnije iz odbijanca Warren Zaire Emery izjednačio.

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

Parižanima je išao u prilog i rezultat druge utakmice gdje je Milan slavio u Newcastleu s 2-1, te pomogao Francuzima, ali i sebi jer su gostujućom pobjedom osigurali Europsku ligu.

Newcastle je vodio golom Joelintona i da je ostao taj rezultat, u nokaut fazu Lige prvaka prošli bi Englezi.

No, Pulišić i Chukwueze su rastužili Svrake, koji ostaju bez Europe.