Liga prvaka

Tijesan domaći poraz Zvezde protiv B tima Cityja

Nogometaši Manchester Citya okončali su grupnu fazu Lige prvaka sa svih šest pobjeda, a u zadnjem kolu su pobijedili Zvezdu u Beogradu s 3-2.
Sport / Nogomet | 13. 12. 2023. u 22:00 Bljesak.info

City je u Beograd došao u pričuvnom sastavu, ali su opet poveli s 2-0 golovima Micaha Hamilton (19) i Nizozemca Oscara Bobba (62). Južnokorejanac Hwang In-Beom (71) donio je nadu srpskom prvaku, da bi Kalvin Phillips pet minuta prije kraja iz penala donio pobjedu Cityu.

Aleksandar Katai je u sudačkoj nadoknadi samo smanjio na konačnih 3-2.

Sažetak utakmice OVDJE

U drugom dvoboju skupine Leipzig je s 2-1 slavio kod kuće protiv Young Boysa, a sva tri gola su pala u razmaku od pet minuta. Slovenac Benjamin Šeško (51) doveo je Nijemce u vodstvo, Ebrima Coley izjednačio, a konačnu pobjedu donio Šveđanin Emil Forsberg (56).

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

City i Leipzig su već ranije osigurali osminu finala, Young Boysi će u Europsku ligu, a Zvezda ispada iz Europe.