Liga prvaka

Borussia Dortmund također u četvrtfinalu

Borussia Dortmund sedmi je četvrtfinalist Lige prvaka nakon što je na domaćem terenu s 2-0 pobijedila PSV. Prva utakmica je završila 1-1.
Sport / Nogomet | 13. 03. 2024. u 23:05 Bljesak.info

Žuto-crni su u Dortmundu poveli na samom poečtku utakmice, pogodio je Sancho več u 3. minuti za 1-0.

Brandt je lijepo spustio loptu na 20 metara od gola, a Sancho krasnim udarcem u sami kut pogodio za vodstvo Borussije.

U nastavku redale su se prilike na obje strane, a Niclas Fuellkrug je u 77. postigao pogodak koji je poništen nakon probjere VAR-a. Ispostavilo se da je napadač domaćina bio u zaleđu.

U sudačkoj nadoknadi drugoga dijela uslijedila je brza kontra Borussije, Marco Reus je sam izbio pred Beniteza i rutinski pogodio za 2:0 i prolazak Borussije.

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Druga utakmica večeri, koja će dati osmog četvrtfinalista, otišla je u produžetke nakon što je Atletico imao 2-1 protiv Intera, koji je pak u prvom susretu slavio rezultatom 1-0.