Bundesliga

Borussia Dortmund se pobjedom u Stuttgartu približila Bayernu

U prvoj utakmici 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia iz Dortmunda je kao gost svladala Stuttgart sa 2:0.
Sport / Nogomet | 08. 04. 2022. u 23:29 Bljesak.info

Oba pogotka za goste postigao je Julian Brandt, prvo u 12., a potom u 71. minuti.

Zanimljivo, Brandt je utakmicu započeo na klupi, ali je uveden već u 6. minuti nakon ozljede Reyne te se ispostavilo kako je za ozljeda bila prikriveni blagoslov za "Žuto-crne".

Borna Sosa odigrao čitav susret za Stuttgart te je u 90. minuti pogodio gredu. GOLOVI

Druga Borussia ovom pobjedom je stigla na 60 bodova, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Bayerna, dok je Stuttgart ostao 15. sa 27 bodova, jednim više od 16. Arminije i 17. Herthe koje se nalaze na pozicijama koje vode u kvalifikacije za ostanak, odnosno izravno u drugu ligu u koju će se zasigurno vratiti i posljednji Greuther Fuerth koji ima samo 16 bodova, piše Hina.