Pobjeda za 10 minuta

Borac slavio na Pecari i preuzeo prvo mjesto na ljestvici

U još jednoj zaostaloj utakmici 2. kola Premijer lige Borac iz Banja Luke je pobjedom u Širokom Brijegu preuzeo vodeće mjesto u ligi.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2023. u 20:20 M.V. | Bljesak.info

Borac je s dva brza gola svladao Široki Brijeg s 2:0 i tako mu oduzeo vodeće mjesto na ljestvici. Momčad iz Banja Luke šokirala je domaćina s dva pogotka, u petoj i osmoj minuti.

Prvo je pogodio Jovo Lukić, a odmah zatim i Damir Hrelja. Nakon početnog šoka Široki je imao inicijativu i nekoliko odličnih prilika, ali nije uspio doći barem do pogotka.

Domaće je nervirao i sudac Mirza Kazlagić, koji je unatoč puno prekida utakmicu produžio za samo tri minute. Na kraju se utakmica produžila još i više jer je jedan navijač preskočio ogradu, ali je brzo vraćen na tribine.

Nakon ovog poraza Širokog više nema neporaženih momčadi u ligi.