Pobjede domaćina

Široki slomio Zvijezdu, Borac uz pomoć suca Posušje

U posljednjim utakmicama 7. kola Široki Brijeg i Borac ubilježili su pobjede.
Sport / Nogomet | 17. 09. 2023. u 21:38 M.V. | Bljesak.info

Široki Brijeg je s 2:1 porazio Zvijezdu 09 i tako se izjednačio sa Sarajevom na ljestvici. Obje ekipe imaju po 13 bodova, s tim da Široki ima i utakmicu manje.

Domaći su već nakon 25 minuta vodili s 2:0 golovima Luke Mamića i Daniela Lukića. Stefan Vučković je u 53. minuti smanjio na 2:1, ali gosti do kraja nisu uspjeli ugroziti svog domaćina.

U drugoj utakmici večeri Borac je s 1:0 porazio Posušje. Jedini gol na utakmici bio je autogol. Ivan Marić je na rijetko viđen način svladao svog vratara Franka Kolića.

No, puno više pričat će se o suđenju. Kao uvijek kada igra Borac i sada je sudac bio glavni junak utakmice. Haris Halkić iz Sanskog Mosta isključio je Maglicu u 73. minuti, isključio je i trenera Branka Karačića i po svemu je iritirao goste.