Slavlje Borca

Širokom presudio njihov bivši igrač

Drugoplasirani Široki Brijeg i trećeplasirani Borac odigrali su utakmicu u kojoj je domaćin slavio s 1:0 u šestoj minuti sudačke nadoknade, a gol je zabio bivši igrač Širokog Jakov Blagaić.
Sport / Nogomet | 24. 02. 2023. u 19:50 Bljesak.info

Jednim od derbija 20. kola nastavilo se natjecanje u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Borac je imao puno više prilika ali ih je sve propustio pa je mogao biti i kažnjen, jer su i gosti imali svoje prilike.

Jednu od takvih propustio je Dominik Radić u 75. minuti, kada je neometan promašio vrata Borca.

Ipak, kada se činilo da će završiti bez golova, u zadnjim sekundama utakmice Blagaić je donio tri boda Borcu koji se sada izjednačio sa Širokim.

Treba istaknuti i da se pred kraj utakmice umalo dogodio veći incident, jer je s tribina gdje su domaći navijači ubacili jednu baklju koja je zamalo pogodila vratara Širokog Josipovića.

Zanimljivo da je sve završilo tako što je Josipović dobio - žuti karton.