Kvalifikacije za Europsko prvenstvo

BiH preokretom slavila protiv Portugala: Menalo zabio, Lončar i Ćavar asistirali

Mlada reprezentacija BiH preokretom je slavila protiv Portugala 3:1 u kvalifikacijskom susretu za odlazak na Euro
Sport / Nogomet | 10. 10. 2017. u 19:15 Bljesak.info

Mlada reprezentacija (U-21) Bosne i Hercegovine pobijedila je u utorak u Zenici Portugal s 3:1 u susretu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Gosti su poveli u 10. minuti kada je Joao Carvalho s 18 metara pogodio donji lijevi kut Trkuljinih vrata.

Izabranici Vinka Marinovića do izjednačenja su došli u 22. Stjepan Lončar (NK Široki Brijeg) je izveo korner, a u kaznenom prostoru Portugala najbolje se snalazi Besim Šerbečić i glavom s peterca šalje loptu iza leđa Joela Pereire.

BiH je preokrenula u 77. minuti kada je Marijan Ćavar (HŠK Zrinjski) oduzeo loptu Portugalcima na sredini terena i proigrao Demirovića koji iskosa s desne strane pogađa suprotni kut za 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je Luka Menalo (NK Široki Brijeg) u sudačkoj nadoknadi utakmice. Kuzmanović je prošao po lijevoj strani i odigrao povratnu loptu za Mustedanagića čiji udarac Pereira brani, a lopta se odbija do Menala koji je šalje u mrežu.

Sljedeći susret  BiH će odigrati 10. studenog kada će gostovati u Walesu.