Serie A

Bez pobjednika u derbiju Intera i Napolija, gostujuća pobjeda Milana

U derbiju 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter i Napoli su na San Siru odigrali 1-1. Milana koji je kao gost s 3-1 porazio Veronu i vratio se na drugo mjesto.
Sport / Nogomet | 17. 03. 2024. u 23:05 Bljesak.info/Hina

Inter je poveo u 43. minuti golom Mattea Darmiana, a izjednačio je Juan Jesus u 81. minuti.

Domaćin je ovim rezultatom prekinuo niz od deset ligaških pobjeda, dok je Napoli produžio niz bez poraza na šest kola, ali uz samo dvije pobjede i četiri remija s identičnih 1-1.

Inter sada ima 14 bodova više od Milana koji je kao gost s 3-1 porazio Veronu.

U publici se, na oduševljenje navijača, pojavio i Ivan Perišić, igrač koji je ostavio duboki trag u Interu.

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Milan je poveo u 44. minuti golom Thea Hernandeza, a u 50. minuti Christian Pulišić je udvostručio prednost "Rossonera".

Tijanni Noslin je u 64. minuti vratio nadu Veroni, no sve dvojbe je otklonio Samuel Chukwueze pogodivši u 79. minuti za 3-1.

Golove možete POGLEDATI OVDJE

Milan se ovom pobjedom vratio na drugu poziciju sa 62 boda, tri više od Juventusa koji je u prvom susretu odigrao 0-0 protiv Genoe.

Roma je golom Lorenza Pellegrinija u 50. minuti pobijedila Sassuolo 1-0, dok su Juventus i Genoa odigrali 0-0.

Utakmica Atalanta - Fiorentina je otkazana jer je direktor "Viola" Joe Barone hitno prevezen u bolnicu uoči početka susreta.

Barone je hitno prevezen helikopterom u bolnicu San Raffaele u Milanu, a stožer Fiorentine, očito u šoku, zatražio je i ishodio od Saveza odgodu utakmice za neki drugi termin.