Veliko srce

Bellingham oduševio potezom: Ogrnuo promrzlog skupljača lopti

Kad je vidio dječaka koji skuplja lopte da se smrzava uz teren, Jude Bellingham se pridigao s klupe i dao mu svoju deku kako bi se barem malo ugrijao.
Sport / Nogomet | 07. 01. 2024. u 22:02 Bljesak.info

Nogometaši madridskog Reala odradili su posao u šesnaestini finala španjolskog Kupa kralja, u gostima su s 3:1 svladali četvrtoligaša Arandinu.

Sve do početka drugog poluvremena nije bilo pogodaka, a onda je Real dva postigao unutar samo dvije minute. Prvo je Joselu u 55. minuti realizirao jedanaesterac za 1:0, a već u 56. bilo je 2:0 nakon gola Brahima Diaza.

Niz Realovih golova zaključen je kada je Rodrygo u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:0, dok je u 94. i domaćin došao do počasnog pogotka. Raly je uz pomoć gostujućeg igrača Nacha postavio konačnih 3:1 Reala.

Cijelu su utakmicu s klupe odgledali Luka Modrić i Jude Bellingham, koji je pak izazvao opće oduševljenje među navijačima.

Kad je vidio dječaka koji skuplja lopte da se smrzava uz teren, pridigao se s klupe i dao mu svoju deku kako bi se barem malo ugrijao.

Na kraju utakmice pala je i zajednička fotografija, tako da će dječak imati uspomenu za cijeli život.