DFB Pokal

Bayern rutinski riješio prvu prepreku u Kupu

Sport / Nogomet | 26. 09. 2023. u 23:14 Bljesak.info

U pretposljednjem susretu prvog kola njemačkog DFB Pokala minhenski Bayern je u gostima pobijedio trećeligaša Preussen Muenster s 4-0.

Već u devetoj minuti Bavarci su poveli pogotkom Chuopo Motinga, a do kraja poluvremena je i definitivno riješeno pitanje pobjednika s nova dva gola. U 40. minuti za 2-0 je pogodio Laimer, dok je u nadoknadi prvog dijela za 3-0 strijelac bio Kraetzig, piše Hina.

U nastavku je Bayern smirio ritam napadanja zadovoljan visokim vodstvom te je postigao još samo jedan pogodak. Sve je zaključeno golom Tela u 86. minuti za konačnih 4-0.

Posljednju utakmicu prvog kola DFB Pokala u srijedu će odigrati Wehen Weisbaden i Leipzig.

DFB Pokal, 1. kolo:

Preussen Muenster - Bayern 0-4 (Chuopo Moting 9, Laimer 40, Kraetzig 45+5, Tel 86).