Bundesliga

Bayer Leverkusen i dalje na vrhu, Borussiji (D) samo bod

Bayer je u vodstvu s 25 od 27 mogućih bodova. Dva boda manje ima aktualni prvak Bayern, a po 21 bod imaju Stuttgart i Borussia Dortmund. Na petom mjestu je RB Leipzig s 20 bodova.
Sport / Nogomet | 29. 10. 2023. u 21:38 Bljesak.info

U posljednjoj utakmici 9. kola njemačke Bundeslige Bayer je u svojoj BayAreni svladao Freiburg s 2-1 i tako se zadržao na vrhu ljestvice.

Florian Wirtz je u 36. minuti iz solo akcije doveo domaću momčad u vodstvo. U 61. minuti Bayer je udvostručio prednost kad je Jonas Hofmann pogodio vratnicu, a lopta se od gostujućeg vratara Atubolua odbila u mrežu.

Freiburg je u 70. minuti golom Manuela Guldea samo uspio smanjiti zaostatak. GOLOVI

Nogometaši Eintrachta propustili su dva gola prednosti i na kraju osvojili samo bod odigravši pred svojim navijačima 3-3 protiv dortmundske Borussije.

Omar Marmoush je u 8. minuti realizirao kazneni udarac, a u 24. minuti pogodio za vodstvo 2-0 domaće momčadi. Marcel Sabitzer je u sučevom dodatku prvog poluvremena smanjio zaostatak gostiju.

Borussia je u 54. minuti izjednačila golom Youssoufe Moukoka koji je ušao na početku drugog poluvremena.

Fares Chaibi je u 68. minuti ponovno doveo Eintracht u vodstvo, da bi konačnih 3-3 postavio Julian Brandt u 82. minuti. GOLOVI