11. pobjeda zaredom

Bayer i dalje ispred Bayerna

RB Leipzig je sada četvrti s 23 boda, jednim manje od trećeg Stuttgarta, dok je Freiburg osmi s 14. Na vrhu je Bayer s 31 bodom, dva manje ima drugi Bayern.
Sport / Nogomet | 12. 11. 2023. u 22:26 Bljesak.info

Bayer Leverkusen za sada ne misli stati. Sigurna, uvjerljiva pobjeda protiv Union Berlina 4:0, vratila je ekipu trenera Alonsa na prvo  mjesto.

Nakon prvog poluvremena Bayer je vodio s 1:0 pogotkom Alejandra Grimalda u 23. minuti. U 57. minuti vodstvo je podebljao Odilon Kossounou, u 73. poentirao je Jonathan Tah, a pobjedu je potvrdio Nathan Tella. GOLOVI

Bayeru je ovo čak 11. uzastopna pobjeda, Union Berlinu osmi uzastopni u prvenstvu.

Četiri gola su postignuta u susretu Werdera i Eintrachta. Prvi je došao u nadoknadi prvog dijela. Kontru Werdera zaustavio je Knauff, što je u gol pretvorio Ducksch. U 49. minuti, glavom je pogodio Borré.

Činilo se da Werder ima veliku prednosti, ali se Eintracht nije predavao. Stativa je pomogla i Skhiriju kada je šutirao 25 minuta prije kraja utakmice. Deset minuta kasnije Hrvoje Smolčić nakon gužve pred golom Werdera gostima donosi bod. GOLOVI

U posljednjoj utakmici, Leipzig se lako obračunao s Freiburgom.

Domaće je u prednost doveo Simons (6), u samoj završnici prvog poluvremena poravnao je Roehl (45+6) da bi Openda (79-11m) i Baumgartner (80) s dva gola u razmaku od 100 sekundi osigurali pobjedu RB Leipziga. GOLOVI