La Liga

Barcelona poput Zrinjskog: Iz zaostatka do pobjede

Barcelona je na svom terenu pobijedila Celtu s 3-2 u 6. kolu Primere, iako su Katalonci do 80. minute gubili s 0-2.
Sport / Nogomet | 23. 09. 2023. u 23:16 Bljesak.info

Klub iz Viga je poveo u 19. minuti golom Norvežanina Jorgena Stranda Larsena, a u 76. minuti Grk Anastasiou Dovnikas je povećao na 2-0.

Barca se vratila s dva gola Roberta Lewandowskog (80, 85), a minutu prije kraja Portugalac Joao Cancelo pogađa za pobjedu.

GOLOVI

Barca je preuzela vodstvo u prvenstvu ispred katalonskog susjeda Girone, dok se čeka nedjeljni madridski derbi između Real Madrida i Atlética.

Nogometaši Girone pobijedili su na svom terenu Mallorcu s 5-3, čime su održali korak s velikanima Primere.

Strijelci za Gironu bili su David Lopes u 26., Artem Dovbik iz jedanaesterca u 33., Ivan Martin u 37., Angel Herrera u 45. i Savio u 57. minuti, a za Mallorcu Vedat Murići iz jedanaesterca u četvrtoj i Abdon Parts u 89. i petoj minuti sudačke nadoknade.

GOLOVI

Osasuna i Sevilla su u Pamploni odigrali 0-0, dok su Almeria i Valencia odigrale 2-2.