La Liga

Barca potopila Žutu podmornicu

U desetom kolu Primere Barcelona je na Camp Nou pobijedila Villarreal 3:0. Ponovno je dvosttruki strijelac bio Lewandowski.
Sport / Nogomet | 20. 10. 2022. u 22:58 Bljesak.info

U svega sedam minuta momčad trenera Xavija zabila je tri gola i tako prelomila susret. Robert Lewandowski bio je strijelac u 31. i 35. minuti na asistencije Jordija Albe i Gavija.

Na 3:0 u 39. minuti povisio je Ansu Fati, kojem je asistirao Ferran Torres.

Lewandowski je zabio 11 golova u deset prvenstvenih utakmica, uz koje ima i tri asistencije.

Barca je ovom pobjedom smanjila zaostatak za Real Madridom na tri boda. Villarreal je na devetoj poziciji.

Ante Budimir upisao je prvijenac u novoj sezoni španjolskog prvenstva, a njegovim pogotkom Osasuna je stigla do pobjede nad Espanyolom.

Nakon kratkog kornera, Eza Abde je naciljao Budimira, a hrvatski reprezentativac se izborio za prostor i glavom pogodio u suprotne rašlje za 1:0 u 55. minuti.